RAYSER LOJİSTİK DEPOLAMA TİCARET SANAYİ A.Ş.

Adres:Fevzipaşa Cad.No:55 Kat:2 D:6-7 Küçükbakkalköy-İSTANBUL
Tel:0216 469 39 30
Fax:0216 469 40 39
E-mail:rayser@rayser.com.tr
Web:www.rayser.com.tr

Rayser hakkında:

RAYSER LOJİSTİK DEPOLAMA TİCARET SANAYİ A.Ş. Kendi öz malı olan 135 adet 54 ton yükleme kapasitesine sahip Ga tipi kapalı yük vagonu , 34 Adet Rgs tipi platform vagon ile 113 adet opentop konteynır 1 adet Staicker ve 2 adet forklifte  sahip bulunmaktadır.( 14 adet Rgs tipi vagon 2010 yılında satın alınmıştır.)

Adana Yenice İstasyonunda yükleme boşaltma ve stoklama hizmetlerinin yapıldığı  18.000 m2 büyüklüğünde  alan ve beton rampamız bulunmaktadır. Sığırcı, Kütahya ve Turgutlu’dan gelen seramik yükleri ile Samsun’a sevkedilen ihraç narenciye yüklerinin elleçlemeleri burada yapılmaktadır. Ayrıca aynı yerde otomatik boşaltma tesisimiz mevcut olup,Hüyük’ten Bims taşıması yapılmakta ve otomatik boşaltma havuzumuza boşaltılmaktadır.

Yenice İstasyonu dışında Keykubat İstasyonunda yükleme boşaltma stok alanımız ile ekipmanımız bulunmakta olup, Tavşancıl İstasyonlarından Kayseri’de bulunan Çinkom Fabrikasına konteynırlarla yapılmakta olan baca tozu tahliyeleri bu istasyonda kendi ekipmanımız tarafından yapılmaktadır

  1. Firmamız tarafından,
  2. Kapalı ve açık vagonlar ile Yurtiçi yük taşımacılığı hizmetleri
  3. Demiryolu, Denizyolu, Karayolu kombine taşımacılık ve kapıdan kapıya taşıma hizmetleri
  4. Demiryolu bağlantılı limanlarda ihracat,ithalat ve taşıma hizmetleri
  5. Depolama ve her türlü elleçleme hizmetleri
  6. Kara ve deniz konteyner taşımacılığı
  7. Yapılmaktadır.

Vagon filomuzla Sığırcı, Turgutlu, Kütahya, Bilecik, Çukurhisar ve Uşak’tan Yenice, Kayseri, Malatya-Elazığ, Diyarbakır, Erzurum ve Nusaybin’e, Tavşancıl’dan  Boğazköprü’ye, Kuşcenneti ,Azot, Gelemen,Toprakkale ve Mersin’den Elazığ, Diyarbakır, Batman, Horasan, Kars ve diğer Güney ve Doğu Anadolu bölgesi illerine taşıma , Samsun, Gelemen, Havza ve Ankara’dan Nusaybin’e taşıma gerçekleştirilmektedir.

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.