ÖztimurlarÖZTİMURLAR İNŞAAT A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen sürede kamuya ait birçok hizmet binası yapımı, mesire alanı-meydan ve çevre düzenlemesi, üst geçit yapımı, yol ve tretuvar inşaatı, tarihi eser restorasyonu ile benzeri yapım işlerini ve özel konut yapılarını başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.

ÖZTİMURLAR İNŞAAT A.Ş. olarak temel prensibimiz; üstlendiğimiz işleri; toplam kalite anlayışından ödün vermeden, iş yaptığımız kurumların memnuniyetini en yüksekte tutarak söz verdiğimiz süre içinde tamamlamaktır. Ayrıca gelişen teknolojiyi yakından takip edip, kendimizi sürekli geliştirmektir.

Bugüne kadar tamamlamış olduğumuz projeler resmi daireler ve özel müşteriler tarafından takdir edilmiş ve yapmış olduğumuz imalatlar inşaat sektöründe örnek teşkil etmiştir.

Vizyonumuz; Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile inşaat alanında en başarılı uygulayıcı olarak sektörde öncü olmaktır.

ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olan firmamız; mühendis ve mimarlardan oluşan proje ve inşaat uygulamaları konusundaki uzman ekibiyle, inşaat sektöründeki çalışmalarını kalite, güven ve başarı anlayışıyla titizlikle sürdürmektedir.

Adres: Çamlıca Mahallesi Eğitimciler Caddesi Salkım Sokak No:2/A
Nilüfer / BURSA

Telefon :+90 (224) 453 33 30 – 453 33 31 – 453 33 32 – 453 33 33
Faks :+90 (224) 453 33 63
Email :bilgi@oztimurlar.com.tr
Internet :www.oztimurlar.com.tr

 

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.