Ankara Metrolarında kullanılmak üzere 324 Adet Araç Alımı ve İşletmeye Alma İşi

Ankara Metroları Araç Alımı ve İşletmeye Alma İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İhale kayıt no : 2011/209644

İhale tarihi : 14.02.2012 – 14:00

Teslim tarihleri : Araçların teslimatı 850 (Sekizyüzelli) günde tamamlanacaktır. Araçların teslimatı işe başlama tarihinden 14. ayda başlayacak ve 29. aya kadar tamamlanacaktır. 14.ayda 75 araç ve sonrasında geri kalan araçlar partiler halinde 29. aya kadar tümü teslim edilecek şekilde yüklenici tarafından belirlenecektir. Bu şartların yüklenici tarafından yerine getirilmesi zorunludur.

Miktarı : Ankara Metrolarında kullanılmak üzere 324 Adet Araç Alımı ve İşletmeye Alma İşi ve % 5 oranında Yedek Malzeme teminini kapsamaktadır.

DLH

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.