Antalya tramvayında yoğunluk yaşanıyor

Yeni ulaşım sistemi, vatandaşı neredeyse tramvaya mahkum etti. Bu durumsa tramvayda ciddi bir yoğunluğa neden oldu. İşine, evine gidebilmek için raylı sistemi kullanmaya mecbur kalan vatandaş balık istifi doluştuğu tramvayda nefes bile alamadan seyahat etmek zorunda kalıyor. Kadınlar içinse durum daha zor. Bakın vatandaş son günlerde tramvayla yolculuk etmenin zorluklarını nasıl anlattı.

Bu kadının, “Berbat” kelimesiyle özetlediği ne diye sorarsanız, hemen anlatalım. Ulaşım sisteminin değişmesiyle birlikte vatandaş, Kepez – Dokuma – Kalekapısı – Doğu Garajı – Meydan gibi en önemli ana ulaşım güzergahında tramvaya mahkum hale geldi. Ulaşım için başka seçenek olmayınca tramvayda yolculuk balık istifine dönüştü. Nefes alınamaz hale gelen tramvayda yolculuk eden vatandaş öfkeli ve isyanda.

Kanal VIP

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.