Ray haberleri bu’ray’a… rayhaber.com yayında…

rayhaber english
rayhaber english

Raylı sistemlerle ilgili haberleri bulabileceğiniz yeni haber sitemiz rayhaber.com yayında. Ulusal ve uluslararası platformda yer alan her türlü raylı sistem haberini takip edebileceğiniz sitemizde, ihaleleri de izlemek mümkün olacak. 1 Aralık 2011 tarihinde deneme yayınına başlayan RAYHABER, her geçen gün zenginleşen içeriğiyle sektörde bir numara olmayı hedefliyor. 


2023 yılına kadar 29 şehre hızlı tren getirilmesi ile ilgili planları açıklayan Başbakan Erdoğan, bu süre içinde  10 bin kilometre ray yolu hattı yapılacağının müjdesini vermişti. 45 milyar dolar yatırım yapılması planlanan bu büyük sektörle ilgili aradığınız her şeyi RAYHABER‘de bulacaksınız.

Aralık ayında deneme yayınına başlayan RAYHABER, bu ay sonunda güncel sektör haberlerinden raylı ulaşım sistemleri ve firmalarına, raylı sistem türleri göre kategorilendirilmiş haberlerden ihale haberlerine kadar, raylı sistemlerle ilgili aradığınız her türlü bilgiyi içeren harita ve videolarla zenginleştirilmiş içeriğiyle yayında olacak.

Önümüzdeki yıl mart ayında süreli yayın olarak basılıp dağıtılması planlanan dergimizle birlikte yayın ağımız daha da genişleyecek.

Yurt içi ve yurt dışında bu alanda faaliyet gösteren 2 binden fazla firma web sitemize endekslenecek. Siz de firmanızın tanıtımını daha etkili bir şekilde yapmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

 sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar