Recep Altepe Yıldırım’da eksik kalan istasyonların devreye alınacağını hatırlattı ve Yıldırm’a büyük önem veriyoruz dedi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, tramvay üretimi, raylı sistem projeleri, bilim teknoloji merkezi ve stadyum gibi kenti geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirirken, halkın önceliklerini ihmal etmediklerini söyledi. Mahallelerden gelen tüm taleplerle de yakından ilgilendiklerini kaydeden Başkan Altepe, “Bizim önceliğimiz halkımızın önceliğidir.” dedi.


Altepe, Heykel’deki tarihi binada AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Bu dönem Büyükşehir Belediyesi olarak farklı bir anlayış ortaya koyduklarını ve sorumluluk alanı gözetmeksizin halkın talepleri doğrultusunda tüm bölgelerde çalıştıklarını vurgulayan Başkan Altepe, bu anlamda Yıldırım’da da önemli çalışmaların hayata geçirildiğini söyledi. Bursaray Kestel hattının devreye girmesi ile Yıldırım’da da eksik kalan istasyonların devreye alınacağını hatırlatan Başkan Altepe, “Yıldırım’a büyük önem veriyoruz. Arabayatağı, Yavuzselim, Değirmenlikızık gibi bölgelerde gerek dere ıslahı, gerek spor tesisi gerek sosyal donatı alanı gibi yatırımlarımız sürüyor. Halkımızın önceliği bizim önceliğimizdir. Bu nedenle sürekli muhtarlarımızla bir araya gelip, sorunları belirliyoruz. Mahalleleri gezip, yerinde tespitler yapıyoruz. Bursa genelinde olduğu gibi Yıldırım da hizmeti bu dönemde alacak.” diye konuştu.

Kaynak : http://www.haberaktuel.comsohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar