TCDD VAKFI KURULUŞU RAYTUR 2012 YILINDA DA ÇOK ÖZEL TURLAR DÜZENLİYORTCDD Vakfı Kuruluşu Raytur Seyahat Acentası 2012 yılında da çok özel turlar düzenliyor…

Yoğun istek üzerine tekrar Özel yataklı Trenle Balkanlar…

Özel yataklı Trenle Klasikleşen Gap Turu ve Karadeniz Turu…

İspanya … Rusya … İtalya Turları…

YHT ile Konya ve Eskişehir turları…

TCDD Vakfı Kuruluşu Raytur Seyahat Acentası, yoğun istek üzerine tekrar özel yataklı trenle 20 Nisan – 4 Mayıs 2012 tarihleri arasında Balkan turu düzenliyor. 15 gün sürecek olan tur; Yunanistan, Makedonya, Kosova, Sırbistan, Bosna&Hersek, Karadağ ve Hırvatistan olmak üzere 7 ülkeyi kapsıyor.

Özel Yataklı Tren ile Gap Turu ve Karadeniz Turu…

Özel yataklı trenle gerçekleştirilecek olan GAP Turu; Adıyaman- Diyarbakır- Mardin-Midyat – Şanlıurfa –Gaziantep Hatay- İskenderun illerini kapsıyor.

Karadeniz Turu ise; Ankara – Sivas – Amasya – Samsun – Ordu – Giresun – Trabzon- Rize ve Erzincan illerini içeriyor.

Ray-Tur, özel tren yolculuğu keyfinin yanı sıra, turu kapsayan şehirlerin tarihi geçmişini, kültürlerini ve kendilerine has olan mutfağını tanıyabilme fırsatı sunuyor. Beş yıldızlı otel konforu ile döşenmiş özel trende yolcuların her türlü ihtiyacı düşünüldü.

4-9 Nisan 2012 tarihleri arasında ise Ankara’dan Endülüs turu ( Sevilla – Cordoba – Granada – Malaga – Ronda ve Marbella ); 5-10 Nisan 2012’de ise Barcelona (Barcelona – Andorra – Girona Figueres – Salvador Dali – Montserra ve Sitges) direk özel uçak ile tur satışları devam ediyor.

Ayrıca, Rusya – Volga Nehri Turu , Orta Avrupa, İtalya turlarının satışları da sürüyor.

Diğer taraftan Raytur, Yüksek Hızlı Trenle Eskişehir ve Konya’ya günü birlik turlar da düzenliyor.

Kaynak : TCDD

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.