Elmak Kontrol SistemleriTürkiye’de teknolojik esaslı çalışmalar yapmak ve ürün geliştirmek hedefine yönelik olarak dünya çapında teknolojik know-how ve deneyime sahip altı mühendisin güç ve gönül birliği yapmasıyla Elmak 1994 yılında kuruldu.

Elektronik, makine, mikro-teknoloji, kimya, tekstil ve bilgisayar mühendisliği dallarından mezun dinamik mühendis grubu beraberce modern sanayinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretme hedefinde buluştular.

HEDEFİMİZ
Endüstriyel Tesisler, Enerji Dağıtım Sistemleri ve Ulaşım Sektörü alanlarında modern, emniyetli, yüksek kaliteli ve akıllı çözüm ve hizmetleri sunarak müşterilemizin rekabet güçlerini, sistem güvenliklerini ve verimliliklerini artırmaktır.

Bu hedefi sağlamak için gerekli elektrik, kontrol donanım ve yazılımları alanında sürekli gelişme içerisindeyiz. Ona yakın Tübitak destekli Ar-Ge projelerimizle özel çözümler ve ürünler üretmeye devam etmekteyiz.

ELMAK DEĞERLERİ
Kişiye ilişkilere ve değerlere saygı
Kalitede adım adım mükemmelleşmek
Takım Olarak Başarılı olmak
Yenilikçi Olmak
Planlayarak Çalışmak
Sürekli Gelişmeye Önem Vermek

Elmak Organizasyon Yapısı
Çalışanlarımızın firma için çalışma süresi ortalama 8 yıldır. İdari kadrolar şirket içinden yetişmiş, teknik yaklaşımlarımızı ve müşterilerimizi iyi bilen kişilerdir. Elektrik (Eles) ve otomasyon (Elmak) grubu olarak ikiye ayırdığımız teknik kadromuza son yıllarda cam projelerimizle birlikte mekanik (EM-Glass) işlerimizle ilgili teknik kadro da eklenmiştir.

İletişim
Merkez
Fetih Mah. Libadiye Cad. Tahralı Sk. Tahralı Sitesi No:7B/6 34704 Ataşehir – İSTANBUL
Tel: (0216) 315 40 55 Fax: (0216) 315 40 66

Fabrika
Orhanlı Merkez Mah. Atatürk Cad. Birmes Sanayi Sitesi A3 Blok No:4 34956 Tuzla – İSTANBUL
E-Posta: info@elmak.com.tr – Satış Departmanı: ru@elmak.com.tr