SPE Danışmanlık Mühendislik İnşaat

spe danismanlik muhendislik insaat
spe danismanlik muhendislik insaat

SPE, sağlık, eğitim, turizm, endüstri, ofis, konut, sosyal tesisler vb. muhtelif amaçlı binalar ve tesisler için genel yerleşim planlaması, mimari, yapısal, elektro-mekanik, peyzaj, alt yapı ve bağlantı yollarına ait projelendirme, inşaat kontrolluğu ve proje yönetimi hizmetleri vermektedir.


SPE, ulaşım sektöründe özellikle karayolu, demiryolu taşımacılığı ve raylı toplu taşıma sistemlerine yönelik projelendirme ve mesleki kontrolluk hizmetlerini sürdürmektedir. Projelendirme hizmetleri, güzergah seçimi ve analizi, kapsamlı topoğrafik hidrolojik ve jeolojik etütleri de kapsamakta ve bütün sistemler bilgisayar destekli projelendirme yöntemiyle hazırlanmaktadır.

Ayrıca Firma, tünel, köprü, viyadük gibi büyük sanat yapıları ve diğer ilgili bütün sanat yapılarının projelendirilmesinde geniş tecrübeye sahiptir.

SPE, projelendirme hizmetlerinin yanısıra kentsel, bölgesel ve ülke bazında ulaşım planlaması ve fizibilite çalışması hizmetleri de vermektedir

SPE, su kaynakları planlaması ve fizibilite çalışmaları konusunda geniş deneyime sahiptir. Havza bazında orta ve uzun vadeli enerji temini, tarımsal sulama, kentsel su temini, taşkın koruma amaçlarıyla, yeraltı ve yerüstü su kaynaklarının araştırılması ve ilgili yatırımların planlanması ve projelendirilmesi hizmetleri verilmektedir.

SPE Danışmanlık Mühendislik İnşaat Ltd. Şti.
Adres : Mahatma Gandi Cad. 26/2-3 G.O.P. Çankaya / ANKARA
Telefon : + 90 312 446 23 04 – 90 312 446 16 22
Faks : + 90 312 446 16 23 – 90 312 446 16 29
E-Posta : info@spe.com.tr1 Comment

  1. celik inşaa tünen sac işleri ile meşgulum
    konumolarak taşören calışmakdayım
    sunabileceginizproje varsa sevınırım
    0544 420 00 78 ekrem altıparmak
    alsaprojeyapi@gmail.com

Yorumlar