Perçin'den Gökçek'e 'ray' cevabı

CHP’li Mehmet Perçin, CHP’li Eşber Atilla’ya hakaret eden Gökçek’i edepli olmaya davet etti.
reklam CHP Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Perçin, twitter hesabından CHP’li Eşber Atilla’ya hakaret eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i edepli olmaya davet etti.
CHP Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Perçin, CHP Ankara İl Disiplin Kurulu Üyesi Eşber Atilla’ya twitter üzerinden hakarete varan sözler sarf etmesinin son derece vahim bir durum olduğunu, Ankara gibi önemli ve başkent olan bir kentin Belediye Başkanının vatandaşın sorularına karşılık böylesine çirkin bir üslupla cevap vermesini eleştirdi. Perçin yaptığı açıklamada;
“ Bir şehrin yöneticisi vatandaşın bilmek istediği ve eleştirdiği konularda tahammülsüzlük göstermemeli. Bu işin bir ahlakı var, siz Belediye Başkanısınız, Ankara halkına saygılı olmak zorundasınız. Vatandaşın metro ile ilgili sorusuna verdiğiniz cevaptan Ankaralı olarak hicap duydum. Hizmet götürmek yerine vatandaşın hakkı olanı istemesi karşısında dayanağı olmadığı için saldırıyla kendini savunan, ezilen bir yönetici tablosu çizmiştir. AKP yöneticilerini konuyla ilgili göreve davet ediyorum” dedi.
Melih Gökçek, Eşber Atilla’nın twitter üzerinden “Murat Karayalçın’dan sonra tam 20 yıl 1 metre dahi ray döşeyemediğin metrodan seni kurtaran RTE’ye (Recep Tayyip Erdoğan) şükret. Ankara laf değil hizmet istiyor” yorumu üzerine, “Döşediğim rayları gösterirsem o rayları ne yaparsın? Özel kaleme gel, yanına birini vereyim, artık raylarla resim mi çektirsin, başka bir şey mi yaparsın, tercih senin” demişti.


Kaynak : www.gercekgundem.com

 
 


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar