TCDD Tren Sefer Saatleri Değişti

Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü’nün tren sefer saatlerinde bazı değişiklikler yaptı.
Karaman’dan Konya’ya giden YHT aktarmalı DMU Set trenlerinin Karaman’dan hareket saatleri sırası ile 10:45, 14:25, 19:00 olarak, Konya’dan Karaman’a gelen YHT aktarmasını sağlayan DMU Set trenlerinin Konya’dan hareket saatleri ise sırası ile 9:15, 12:05, 17:30 olarak yeniden düzenlendi.
Konya – Ulukışla – Konya arasında çalışan Selçuk Ekspresi seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.
Ereğli – Konya – Ereğli arasında YHT bağlantılı çalışan DMU Set sefere konuldu. Ereğli – Konya seferini yapan DMU Set treninin Ereğli’den hareketi 06.00, Karaman’a geliş saati 07.07, Karaman’dan Konya’ya hareket saati 07.09, Karaman’dan Ereğli’ye hareket saati 21.51 olarak düzenlendi.
Karaman’dan Konya – Afyon – Kütahya – Enveriye – Arifiye yönüne giden İç Anadolu Mavi Tren’in Karaman’dan hareket saati 19.47 olarak yeniden düzenlendi. Karaman’dan Ereğli – Adana yönüne giden İç Anadolu Mavi Treni’nin saatlerinde her hangi bir değişiklik yapılmadı.
Adana – Eskişehir – Adana arasında Toros Ekspresi sefere konuldu. Konya – Afyon – Kütahya – Eskişehir yönüne giden Toros Ekspresi’nin Karaman’dan hareket saati 12.16, Ereğli – Adana yönüne giden Toros Ekspresi’nin Karaman’dan hareket saati 16.24 olarak belirlendi.
Konya – Uşak – Manisa – Alsancak (İzmir) arasında karşılıklı olarak Konya Mavi treni sefere konuldu. Konya’dan hareket saati 20.00, Alsancak’tan hareket saati 20.00 şeklinde düzenlendi.


Kaynak : Haberimport


İlk yorum yapan olun

Yorumlar