Trabzon Lojistik Merkez İçin Başbakan’a Özel Dosya

TRABZON’A Lojistik Merkez kurulması için yoğun bir çalışmanın içine giren Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, kapsamlı bir dosya hazırlayıp, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sunacak. Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndaki uzmanlarla sık sık biraraya gelen Vali Kızılcık’ın geçtiğimiz günlerde Almanya’nın Bremen ve Hamburg’da bulunan lojistik merkezleriyle ilgili bilgileri de dosyaya yerleştireceği öğrenildi. Vali Kızılcık’ın hazırlayacağı bu geniş kapsamlı dosyayı önümüzdeki günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sunacağı kaydedildi.
TRABZON’A Lojistik Merkez kurulması için yoğun bir çalışmanın içine giren Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, kapsamlı bir dosya hazırlayıp, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sunacak. Konuyla ilgili Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nı (DOKA) da harekete geçiren Vali Kızılcık, Lojistik Merkez Projesi’nin hayata geçirilmesi için çalışmalarını hızlandırdı.
Geçtiğimiz ay Almanya’ya yapılan proje gezisiyle birlikte diğer çalışmaları da bir havuzda toplayan Vali kızılcık, önümüzdeki günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a kapsamlı bir dosya sunmak için harekete geçti. Bremen ve Hamburg’ta bulunan lojistik merkezlerinde incelemelerde bulunan Vali Kızılcık, Bremen’deki lojistik merkezi uygulamasının ilimizde yapılacak lojistik merkez ile paralellik gösterdiğini kaydetmişti.


Kaynak : www.gunebakis.com.tr


İlk yorum yapan olun

Yorumlar