Otomobil tramvay durağına daldı: Biri Türk 2 kişi öldü

Almanya’nın Baden Würtemberg Eyaletinin Karlsruhe kentinde dün öğle saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, biri Türk biri Alman iki kişi hayatını kaybetti, 6 kişi ağır yaralandı.
Ölen Kayseri’li Mine Ünal için DİTİB Karlsruhe Merkez Camii’nde cenaze namazı kılındı. Fatih camii din görevlisi Ahmet Aslan’ın kıldırdığı cenaze namazına yaklaşık 200 kişi katıldı. Cenazeye katılanlar gözyaşlarını tutamadı. Mine Ünal’ın ölüm haberini alan dostları ve arkadaşları Merkez camiine akın etti. Bu acı haberi alan yakınları, Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın, pisi pisine ölüm buna derler, bu acıya dayanmak çok zor. Allah sabır versin diye dua etti.
Mine Ünal, evli iki çocuk sahibiydi ve üç de torunu vardı. Bir okulda temizlik görevlisi olarak çalışıyordu. Mine Önal’ın ölümü Karlsruhe ve çevresini yasa boğdu.
Mine Ünal’ın eşi Mehmet Ünal, ?Ben ve çocuklar işte olduğumuz için eve aldığımız yeni mutfağın parasını ödemek üzere mobilya mağazasına doğru yola çıkmış. Tramvay durağından mobilya mağazasına geçmek için lambaları beklerken oluşan kazada eşim otomobilin altında kalarak olay yerinde can vermiş. Bana acılı haber işyerinde geldi dedi.


Kaynak : FocusHabersohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar