TCDD İltisak Hattı Projesi Hattın yapılacağı yerlerin belirlenmesi ve araştırılması ihalesi için beklenen ilan yayımlandı

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan, “İltisak Hattı Yapılacak Yerlerin Belirlenmesi Araştırılması Hizmet İşi” ihalesi ile ilgili beklenen ilan 04 Eylül 2012 tarihli Kamu İhale Kurumu (KİK) Bülteni’nde yayımlandı.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; ihalenin son teklif verme tarihi 28 Eylül 2012 günü saat 14:00 olarak ilan edildi.
Söz konusu teklifler aynı gün ve saatte TCDD Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonu’nda açılacak.
Şartnameler, 50 lira karşılığında TCDD Genel Müdürlüğü Merkez Veznesi’nden (06280 Gar Altındağ/Ankara Tel: 0312 3243399) temin edilebilir.
Bilindiği gibi söz konusu ihale daha önce teklifleri toplandıktan sonra verilen teklifin yaklaşık maliyetten yüksek olması nedeni ile iptal edilmişti. Yaklaşık maliyeti 740.000 lira olan ihaleye sadece 795.000 lira teklifi ile Pglobal firması katılmıştı.
KİK İhale Kayıt No: 2012/118139
İhale Hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız : RAYİHALE

Kaynak : Yatırımlar

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.