Türkel Fuarcılık AŞ. 1993 yılından günümüze

Rusya Federasyonu, Ukrayna, Beyaz Rusya, Baltık Cumhuriyetleri, Polonya, Almanya, İtalya, Yunanistan, Macaristan, Danimarka, Hollanda, İspanya, Letonya, Romanya, Tunus, Mısır, İsrail, Ürdün, Lübnan, Kenya, Gana, Sudan, Suriye, Nijerya, Venezüella, Kanada, Güney Afrika, Singapur, Hong Kong, Kazakistan, Tataristan ve Katar’da olmak üzere, 30’u aşkın ülkede, 4 kıtaya yayılmış geniş bir yelpazede fuarlar gerçekleştirmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı (www.ekonomi.gov.tr) tarafından “A sınıfı” yetki belgeli Türkel Fuarcılık A.Ş.’nin tüm yurtdışı fuarları yine T.C. Ekonomi Bakanlığı izni ve desteği kapsamında olup, firmamızca yılda en az 25 fuar düzenlenmektedir. 1993 yılından beri dünyanın bir çok ülkesinde fuar organizasyonlarına imza atan Kuruluş, 2003 yılı itibariyle, İngiliz menşeyli GLOBAL Certification Ltd şirketi tarafından onaylanmış, UKAS QUALITY MANAGEMENT ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesi’ne sahip olmuştur.
Türkel Fuarcılık Yurtdışı Fuar Organizatörleri Derneği ( YUFOD ) üyesi olup, ayrıca 2005 yılında Uluslararası Fuarlar Birliği ( UFİ ) üyeliğine kabul edilmiştir. Fuarcılık sektöründe öncü şirket olan Türkel Fuarcılık, deri ve kürk, hazır giyim, jean ve spor giyim, ev tekstili ve mobilya ve yanı sıra yapı, inşaat, elektrik, aydınlatma, endüstriyel ürünler, makine ve otomotiv sektörlerine yönelik ihtisas fuarları organize etmektedir. Fuarcılık alanında yılların tecrübe ve birikimine sahip Kuruluş, İstanbul Merkez, Moskova ve Almatı ofisleri olmak üzere, aktif gelişmelere ve yeniliklere açık, kaliteli hizmet sunan 76 kişilik profesyonel kadroyla faaliyet göstermektedir.
Türkel Fuarcılık’ın yan kuruluşu olan T-Tur Fuar Turizm Şirketi, fuarlar bünyesinde ve ayrıca münferit turizm hizmetleri vermektedir.

Kaynak : www.turkel.com.tr

Reklamlar

Benzer demiryolu haberleri

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.