Ulaştırma Memur-Sen Heyeti TÜVASAŞ’ı Ziyaret EttiUlaştırma Çalışanları Memur Sendikası (Ulaştırma Memur-Sen) Genel Başkanı Can Cankesen, Genel Sekreteri Ahmet Arslantaş ve Ulaştırma Memur-Sen Sakarya İl Başkanı İsmail Yıldırım’dan oluşan bir heyet TÜVASAŞ’ı ziyaret etti.

Ulaştırma Memur-Sen heyetinin ziyaretlerinden duymuş olduğu memnuniyeti ifade eden TÜVASAŞ Genel Müdürü İbrahim Ertiryaki, ziyaretçilere TÜVASAŞ ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

TÜVASAŞ’ın demiryolu sektöründe kaydettiği gelişmelere de değinen Ertiryaki, “En önemli başarı göstergelerimizden biri uluslar arası pazarlara üretim yapabilen bir şirket haline gelmemizdir.” dedi.

Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen, TÜVASAŞ’ın Business Initiative Directions (BID) tarafından Altın Kategoride Uluslararası Kalite Ödülü’ne layık görülmesinden büyük onur duyduklarını vurgulayarak, “Hiç şüphesiz ki önümüzdeki günlerde TÜVASAŞ uluslar arası pazarlarda daha da büyük başarılara imza atacaktır” dedi.

Ulaştırma Memur-Sen heyeti görüşmenin ardından fabrika sahasını gezerek yerinde incelemelerde bulundu. Üretim birimlerinde raylı taşıtların üretimi hakkında detaylı bilgiler edinen heyet için TÜVASAŞ lokalinde öğle yemeği tertip edildi.

Kaynak : www.sakaryarehberim.com

Reklamlar