Atama Kararları

Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı ile Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı görevden alınarak, yerlerine yeni isimler atandı.


Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına göre, Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliği’ne (Hazine) Ahmet Genç, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliği’ne (Hazine) Salih?Köse, Türkiye Elektrik?İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliği’ne (Hazine)?Hayrettin Demircan, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliği’ne (Hazine) Edip Yılmaz, Dışişleri Bakanlığı Enerji, Su, Çevre İşleri Genel Müdür Yardımcılığı’na Ayşe Berris Ekinci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcılığı’na Safa Uslu, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı’na Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürü Aziz Yıldırım, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı’na Hukuk Müşaviri Ahmet Hamdi Nayir, Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Kadir Kılıç, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Murat Yazıcı, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Nevzat Türkkan, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Süleyman Şişman atandı.

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI’NDAKİ ATAMALAR

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müşavirliği’ne Kıyı Emniyeti Genel Müdür yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Acar Doğan, Hüseyin Gani Aygün ve Vedat Çakıroğlu, Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Selim Dursun, Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ertiryaki atandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği’ne Bedri Olcay Özgürce, Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği’ne Ülker Acarer, Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcılığı’na Caner Arseven, Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Yıldıray Koçarslan, Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Erol İnal getirildi.

Kaynak : http://www.haberfx.net


İlk yorum yapan olun

Yorumlar