Raylı Sistem Etkinlikleri : logitrans Transport Lojistik Fuarı 2012

6’ncı logitrans Transport Lojistik Fuarı 15-17 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Messe München ve EKO Fuarcılık Ltd. Şti. ortaklığı ile EKO MMI Fuarcılık tarafından düzenlenen fuara 200’den fazla sergileyici firmanın yer alması beklenirken katılımcı sayısının 14.000 civarında olacağı tahmin ediliyor. İki salonda 10.000 metrekare alanda açılacak olan fuarda uluslararası şirketler de tüm lojistik, telematik ve taşımacılık değer zincirini kapsayan geniş kapsamlı ürün ve hizmetlerini sergileyecekler.


Jones Lang LaSalle’nin yürüttüğü bir ankete göre; Türkiye, önümüzdeki beş yıl içinde ümit vaat eden lojistik pazarlarının öncüsü konumunda olacak. Avrupa’da ankete katılan Tedarik Zinciri yöneticilerinin dörtte birinden fazlasına göre Türkiye, EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesindeki yeni gelişmekte olan lojistik merkezlerin arasında ilk üçte yer alıyor. Bu gerçek aynı zamanda geçen yıl ilk kez fuara sergileyici olarak katılan ve logitrans 2012 fuarında da yerini alan firmalar tarafından da kabul ediliyor.

Bu yıl logitrans Fuarı, Hindistan, Ürdün, Yeni Zelanda, İsveç ve Slovenya’dan da firmaları karşılayacak. Almanya, İtalya, Letonya ve Avusturya ülke pavilyonları ile temsil edilecek. Alman pavilyonu 2011 yılına oranla alanını yüzde 40 oranında büyütürken Avusturya da alanını iki katına çıkardı.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ


İlk yorum yapan olun

Yorumlar