Sayın Kılıçdaroğlu, sana da hayırlı yolculuklar temenni ederim

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kadıköy ve Kartal’da CHP’li belediyeler olsa da bu hatta inşa edilen Kadıköy-Kartal metrosunu Ağustos ayında açtıklarını hatırlatarak, “Sayın Kılıçdaroğlu, sana da hayırlı yolculuklar temenni ederim. İstifade et. Her zaman İstanbul trafiğine saldırıyorsun, buna saldırmana gerek yok. Hemen Kadıköy’den bin Kartal’da iniver, hiç yorulmazsın” dedi.


Başbakan Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda Meclis’in tatil olduğu dönemde yaptığı açılışlar ve ziyaretleri hakkında bilgi verdi. Kadıköy-Kartal metrosunun açılışını Ağustos ayı içinde yaptıklarını hatırlatan Erdoğan, “Sayın Kılıçdaroğlu, Kadıköy ve Kartal’da CHP belediyeleri var. ‘CHP belediyeleri var’ diye metroyu durdurmadık. Temeli attığımız zamanda da CHP belediyeleri vardı. Bizim derdimiz hangi parti değil, halkımıza ve ülkemize hizmet” dedi.

Metro ile artık Kadıköy’den Kartal’a 27 dakikada ulaşıldığını belirten Erdoğan, “Sayın Kılıçdaroğlu, sana da hayırlı yolculuklar temenni ederim. İstifade et. Her zaman İstanbul trafiğine saldırıyorsun, buna saldırmana gerek yok. Hemen Kadıköy’den bin Kartal’da iniver, hiç yorulmazsın” diye konuştu.

Kaynak : http://www.haber01.com


İlk yorum yapan olun

Yorumlar