TCDD 1. Bölge Çorlu – Martaş Liman Arası Yeni Demiryolu Hattı ve Kaptan Demir Çelik A.Ş. İltisak Hattı Projesi Etüt, proje, mühendislik ve danışmanlık ihalesinin ön seçim son müracaatları bugün yapılacak

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) 1. Bölge Müdürlüğü’nün,“Çorlu – Martaş Liman Arası Yeni Demiryolu Hattı ve Kaptan Demir Çelik A.Ş. İltisak Hattı Etüt Proje Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; daha önce ön seçim son müracaat tarihi 02 Ekim 2012 olarak ilan edilen ihale iptal edildi. İptal edilen ihalenin yeni ön seçim son müracaat tarihi 16 Ekim 2012 günü olacak.

Dokümanlar, ilanın yayımlanmasından sonra bedeli karşılığında TCDD 1. Bölge Emlak İnşaat Müdürlüğü İhale III Bürosu’ndan (Tel: 0216 348 80 20) mesai saatleri içerisinde temin edilebilecek.

İhale hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız : Rayihale

Kaynak : Yatırımlar

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.