TCDD İltisak Hattı Projesi Hattın yapılacağı yerlerin belirlenmesi ve araştırılması ihalesine sadece Pglobal firması teklif verdi

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan, “İltisak Hattı Yapılacak Yerlerin Belirlenmesi Araştırılması Hizmet İşi” ihalesinin teklifleri 28 Eylül 2012 günü toplandı.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu ihaleye 846.000 lira teklifi ile sadece Pglobal firması teklif verdi. Bilindiği gibi söz konusu ihale daha önce teklifleri toplandıktan sonra verilen teklifin yaklaşık maliyetten yüksek olması nedeni ile iptal edilmişti. İptal edilen ihaleye sadece 795.000 lira teklifi ile Pglobal firması katılmıştı.

Kaynak : Yatırımlar

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.