TCDD Sincan – Eskişehir YHT Hattında Yarmaların Zemin Stabilitesinin Sağlanması Projesi Etüt, proje ve mühendislik hizmeti ile keşiflerin hazırlanması işlerinin yaptırılması ihalesi sonuçlandı

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü YHT Bölge Müdürlüğü tarafından 11 Ekim 2011 günü teklifleri toplanan, “Sincan-Eskişehir YHT Hattı Km: 421+080-421+600, 422+200-600 Kuzey ve 422+720-423+160 da Yarmaların Zemin Stabilitesinin Sağlanması İçin Etüt  Proje ve Mühendislik Hizmeti ile Keşiflerin Hazırlanması Hizmet Alımı” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; yaklaşık maliyeti 126.606 lira olarak belirlenen ihaleyi 84.350 lira teklifi ile Akademi Jeolojik Jeoteknik firması kazandı.

Haberin devamı için lütfen tıklayınız : Yatırımlar

Kaynak : Yatırımlar

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.