III. TOPLU ULAŞIM HAFTASI TRANSİST 5. ULAŞIM SEMPOZYUMU ve FUARI 26 Kasım-02 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde DüzenlenecekİETTnin bu yıl düzenleyeceği “III. TOPLU ULAŞIM HAFTASI, (TRANSİST 2012) 5. ULAŞIM SEMPOZYUMU ve FUARI” 26 Kasım-02 Aralık 2012 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Toplu Ulaşım Haftası kapsamında birçok farklı etkinliğin yanında 28-29 Kasım tarihlerinde sempozyum, 28-29-30 Kasım tarihlerinde ise fuar düzenlenecek. Delegeler, akademisyenler ve sektör profesyonellerinin katılım göstereceği sempozyumda “4E” (Enerji, Ekoloji, Etkinlik ve Ekonomi) teması irdelenecek. Sempozyumla birlikte düzenlenecek olan fuar ise tüm otorite kurum ve kuruluşları bir araya getirerek, ulaşım sektöründeki son yenilikleri ve akılcı çözümleri ziyaretçileri ile buluşturacak. Bunun yanında İETT’nin köklü tarihinin gözler önüne serileceği bir de defile düzenlenecek. Defilede kuruluşundan bugüne kadar İETT çalışanlarının (vatman, şoför, biletçi) giydikleri üniformalardan örnekler, mankenlerce sergilenecek. Ayrıca arşiv çalışmaları sonucu oluşturulan ve İstanbul`un toplu ulaşım tarihine dair izler taşıyan tarihi fotoğraflar “Geçmişten Günümüze İETT Fotoğraf Sergisi” adı altında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Konser ve yarışma gibi daha birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak “III. Toplu Ulaşım Haftası, Transist 5. Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı” 26 Kasım-02 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçileri için açacak.


 Source Article from https://rayhaber.com/iii-toplu-ulasim-haftasi-transist-5-ulasim-sempozyumu-ve-fuari-26-kasim-02-aralik-2012-tarihleri-arasinda-istanbul-fuar-merkezinde-duzenlenecek/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=iii-toplu-ulasim-haftasi-transist-5-ulasim-sempozyumu-ve-fuari-26-kasim-02-aralik-2012-tarihleri-arasinda-istanbul-fuar-merkezinde-duzenlenecekDemiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar