Demiryolu Haberleri | Ray Haber | Ray İhale | Ray Türkiye

Demiryolu haberleri deyince akla ilk gelen site Ray Haber 31.12.2012’de 1 yaşını kutlayacak. 11 aylık bir dönemde 10.000’den fazla haber, 10 yıllık demiryolu haber arşivi, 3000’den fazla firma bilgisi ve güncel haberler ile size kesintisiz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.
1 yıl önce hedeflediğimiz Türkiye demiryolu pazarının neredeyse %70’ine ulaştık. Önümüzdeki diğer hedef ise Dünya raylı sistemler pazarında Türkiye adına etkin bir yer edinmek. Bu konuda İngilizce yayın yapan RaillyNews ile ortak çalışan RayHaber yakıdna basılı yayın olarakta sizlerle birlikte olacak.
Demiryolu dergisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Özen Medya Grubu olarak, yakında 2 ayda bir çıkacak Ray Haber dergimiz hakkında bilgiler vereceğiz.
Ulusal ve uluslararası platformda yer alan her türlü raylı sistem haberini takip edebileceğiniz sitemizde, ihaleleri ve ihale sonuçlarınıda izlemek mümkün olacak. 1 Aralık 2011 tarihinde deneme yayınına başlayan RAYHABER, her geçen gün zenginleşen içeriğiyle sektörde artık bir numara!

2023 yılına kadar 29 şehre hızlı tren getirilmesi ile ilgili planları açıklayan Başbakan Erdoğan, bu süre içinde  10 bin kilometre ray yolu hattı yapılacağının müjdesini vermişti. 45 milyar dolar yatırım yapılması planlanan bu büyük sektörle ilgili aradığınız her şeyi RAYHABER’de bulacaksınız.
Yurt içi ve yurt dışında bu alanda faaliyet gösteren 2 binden fazla firma web sitemize endekslenecek. Siz de firmanızın tanıtımını daha etkili bir şekilde yapmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin:
Tel: +90 224 441 0 414
Faks: +90 224 441 0 818
iletisim@rayhaber.com
İlk yorum yapan olun

Yorumlar