Türkiye – Gürcistan Demiryolu Projesi Alt ve üstyapı ikmal inşaatı ihalesini kazanan firmanın bu hafta içinde açıklanması bekleniyor

Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü’nce gerçekleştirilecek, Türkiye – Gürcistan Demiryolu Projesi  Alt ve Üstyapı İkmal İnşaatı Yapım İşi  ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; KİK’in düzeltici işlem kararından sonra alt ve üstyapı ikmal inşaatı ihalesinin teklifleri ile ilgili değerlendirme çalışmaları tamamlandı. Yetkililer ihale sonucunun bu hafta içinde açıklanarak firmalara bildirileceğini kaydettiler.
Haberin devamı için lütfen tıklayınız : Yatırımlar

Kaynak : Yatırımlar

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar