İş Yeri Hekimi Alınmında TÜLOMSAŞ'ın yapması gereken

İş Yeri Hekimi Alınmında TÜLOMSAŞ’ın yapması gereken
Türk Tabipleri Birliği’ne bağlı Eskişehir Tabip Odası Başkanı Nazım Yılmaz, Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi AŞ’nin
(TÜLOMSAŞ) ihaleyle iş yeri doktoru alımı uygulamasına ilişkin, “TÜLOMSAŞ yönetiminin yapması gereken, Eskişehir Tabip Odası’na yazılı olarak başvuru yapmaktır” dedi.
Yılmaz, oda binasında düzenlediği basın toplantısında, TÜLOMSAŞ yönetiminin, iş yeri hekimi ihtiyacını ihale yöntemiyle karşılama yoluna gittiğini bildirdi.
Hekimlik ve hekimlik değerlerinin, ihaleyle alınıp satılacak bir mal olmadığını belirten Yılmaz, bu ihale sürecine son verilmesini istediklerini söyledi.
Yılmaz, TÜLOMSAŞ yönetiminin, kendilerinden iş yeri hekimi talebinde bulunması halinde onlara destek verebileceklerini anlatarak, “TÜLOMSAŞ yönetiminin yapması gereken, Eskişehir Tabip Odası’na yazılı olarak başvuru yapmaktır. Bu tercih, ihale yoluyla en ucuza hekim emeğini satın almaktan daha hukuki ve daha değerli olacaktır” dedi.

Kaynak : www.sondakika.com

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar