Rayli Sistemler ile ilgili tüm ihaleleri bulabileceğiniz ihale sitesi Rayihale (Özel Haber)

Özen yayın grubunun bir parçası olan Rayihale raylı sistem dünyasından tüm ihaleleri dökümanları ile birlikte siz Rayhaber okurları ile paylaşıyor.
Raylı sistemlerin bir numaralı haber sitesi Rayhaber farkını birkez daha ortaya koyarak , raylı sistemler ile ilgili tüm ihaleleri dökümanları ile birlikte paylaşmak için ihale sitesi Rayihale’yi kurdu.
Türkiye ve dünyada açılan raylı sistemleri ilgilendiren her ihale ilanına anında dökümanları ile birlikte Rayihale’den ulaşmak mümkün . Rayihale ayrıca ihale sonuçlarını , ihaleye katılan firmaları, verilen teklifleri ücretsiz olarak okuyucuları ile paylaşıyor.
Sizde raylı sistemler ile ilgili tüm ihalelere ulaşmak için lütfen tıklayınız : Rayihale

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.