TCDD Personeline Uzaktan Eğitim

TCDD Personeline Uzaktan Eğitim
Erzincan Üniversitesi ile TCDD arasındaki işbirliği çerçevesinde düzenlenen TCDD personeline yönelik uzaktan öğretim ön lisans eğitim protokolü imzalanmıştır.
Erzincan Üniversitesi/Refahiye Meslek Yüksek Okulu bünyesinde 2013 yılının ikinci yarısında başlayacak olan uzaktan eğitim ön lisans programına TCDD personelinin de katılması sağlanmıştır. Bu nedenle bu programa katılmak isteyen en az lise ve dengi okul mezunu çalışan personelinin ÖSYM sınav başvurusunda bulunmaları da gerekmektedir. 2013 yılı için ÖSYM sınav başvuru tarihinin en son 15 Ocak 2013’tür.

Kaynak : www.memurdan.net

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.