TÜVASAŞ Sakarya Barosunu Ziyaret etti

TÜVASAŞ Sakarya Barosunu Ziyaret etti
Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Erol İnan, Genel Müdür Yardımcısı Cuma Çelik ile birlikte Sakarya Barosu Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Erol İnan, Genel Müdür Yardımcısı Cuma Çelik ile birlikte Sakarya Barosu Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’nu makamında ziyaret etti. Tüvasaş Genel Müdürü Erol İnan ziyarette Baro Başkanına yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini ietti.
Bölge İdare Mahkemesi Başkanı’ndan Baro’ya Veda Ziyareti
Emekliye ayrılan Sakarya Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Yılmaz Engür, Sakarya Barosu Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’na veda ziyaretinde bulundu. Yılmaz Engür uzun süredir Bölge İdare Mahkemesi Başkanı olarak görev yaptığı Sakaryada hizmet yılını tamamlamış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu da Engür’e bundan sonraki hayatında sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi temennisinde bulunarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Kaynak : www.carkhaber.com


İlk yorum yapan olun

Yorumlar