YHT inşaat çalışmalarında anıt mezarı yok eden müteahhid yandı (Video)

YHT inşaat çalışmalarında anıt mezarı yok eden müteahhid yandı
Ak partide devam eden nöbetçi vekil uygulamasında sıra Muzaffer Baştopçu’daydı. Burada gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Baştopçu yüksek hızlı tren projesinde yok edilen anıt mezarla ilgili olarak projenin taşeron şirketini hedef aldı kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz dedi.
Ak Parti’de devam eden nöbetçi vekil uygulamasında sıra Muzaffer Baştopçu’daydı. Vatandaşlarla görüşmeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Milletvekili Baştopçu ilk olarak Umutkent’te bürokratların oturması ile ilgili olarak sorulan soruyu yanıtladı. “Bu konu araştırılacak. Kişisel çıkarlar kimsenin aklının ucundan bile geçmemesi lazım. Bunlar çok etik olmayan şeyler. Artık insanlar her şeyi takip ediyor. Herkes haddini hududunu bilecek” dedi.
Milletvekili Baştopçu, plajyolunda devam eden yüksek hızlı tren projesi çalışmasında müteahhidin Cumhuriyet mahallesindeki tarihi eseri kırması ile ilgili “Başbakanımızın tarihi eserlerle ilgili hassasiyetini çok iyi biliyoruz. Bu hepimizin tarihi. Sen benim ortak malımı tahrip edeceksin. Böyle bir şey yok. Kafadan böyle girdin kazıdın olmaz. Birilerinin sahip çıkması lazım. Bu memleket sahipsiz değil. Bu yapılan çalışma da sorumluların yanına kar kalmaz.’’açıklamasında bulundu.
Partinin eski Derince İlçe Başkanı Mehmet Eryürek’in Kocaeli teşkilatı ile ilgili yaptığı eleştiriler nedeniyle il disiplin kuruluna sevk edilmesi konusuna ise :’’ Haddi aştığınız, kuralları çiğnediğiniz zaman karşılığını görürsünüz. Bundan sonrada kafanıza göre devam et derler adama.’’yorumunda bulundu.


Kaynak : kocaelitv.com.trsohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar