Yüksek Hızlı Tren Acil Durum ve Müdahale Toplantısı Yapıldı | Konya (Foto Galeri)

Yüksek Hızlı Tren Acil Durum ve Müdahale Toplantısı Yapıldı
İlimiz sınırları içinde meydana gelebilecek olası bir Yüksek Hızlı Tren (YHT) kazasında; ilimizin imkan ve kabiliyetleri ölçüsünde bir müdahale uygulamasının ortaya konulabilmesi için kurumların bünyesinde bu olaya müdahalede kullanılabilecek araç,gereç ve personel bilgisinin değerlendirilmesi ve müdahale kapsamında proje üretilebilmesi amacıyla müdürlüğümüzde 18.02.2013 Pazartesi günü saat 14:00’de toplantı yapılmıştır.
Toplantı sunumları Müdahale Şube Müdürü Zekeriya VURAL ve Planlama ve Zarar Azaltma Şube Müdürü Fethi ÇORUK tarafından gerçekleştirilmiştir.
Toplantı, Sayın Vali Yardımcımız Dr. Sefa ÇETİN, İl Müdürümüz Yıldız TOSUN ve Büyük Şehir Belediye Bşk. (İtfaye Daire Başkanlığı),3.Ana Jet Üstü Komutanlığı,MİT Bölğe Müdürlüğü,İl Jandarma Komutanlığı,İl Emniyet Müdürlüğü,İl Sağlık Müdürlüğü,TCDD Gar Müdürlüğü,DHMİ Müdürlüğü,Karayolları 3.Bölge Müdürlüğü,TSK KBRN Okul Komutanlığı,Türkiye Kızılay Derneği Bşk.,Kamu Hastaneler Birliği,İl Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri katılımlarıyla gerçekleşmiş ve bilgi ve görüşler paylaşılmıştır.


Kaynak : http://www.konyaafetacil.gov.tr


İlk yorum yapan olun

Yorumlar