İhale İlanı : Röle Evlerine KGS kurulması ve bunun için monoblok betonarme köşk temini ile montajı kablo çekimi inşaat işlerinin yapımı işi

Röle Evlerine KGS kurulması ve bunun için monoblok betonarme köşk temini ile montajı kablo çekimi inşaat işlerinin yapımı işi


TCDD. 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

TCDD 2. Bölge Tesisler Müdürlüğü Eskişehir-Sincan arası makas motorlarının değişimi kapsamında 38 noktada Röle Evlerine KGS kurulması ve bunun için monoblok betonarme köşk temini ile montajı, kablo çekimi inşaat işlerinin yapımı yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İhale Kayıt Numarası:2013/46372

1-İdarenin

a) Adresi:Marsandiz Mevkii Behiçbey YENİMAHALLE/ANKARA

b) Telefon ve faks numarası:3123090515 – 3122111571

c) Elektronik Posta Adresi:ahmetunver@tcdd.gov.tr

ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu yapım işinin

a) Niteliği, türü ve miktarı:İhalenin niteliği, türü ve miktarına ilişkin ayrıntılı bilgiye EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

b) Yapılacağı yer:ESKİŞEHİR – ANKARA

c) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 gün içinde
yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır.

ç) İşin süresi:Yer tesliminden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

3- İhalenin

a) Yapılacağı yer:TCDD 2.Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu

b) Tarihi ve saati:09.05.2013 – 10:00

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.


Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar