Demiryolu Emeklisi Rayların Kenarında ölü BulunduDemiryolu Emeklisi Rayların Kenarında ölü Bulundu : ERZİNCAN’da TCDD’den emekli 82 yaşındaki Necat Bircan’ın tren yolu kenarında cesedi bulundu. Kolunda ve yüzünde yaralanma olan, bisikleti ile şişe toplayan Bircan’a Ankara-Kars seferini yapan Doğu Ekspresi’nin çarptığı üzerinde durulurken, kulağının da ağır işittiği ileri sürüldü.

Taksim Mahallesi 1125 sokak üzerindeki Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi yolunun yanından geçmekte olan tren yolu kenarında bir ceset bulundu. TCDD Yol Kontrol görevlisi Selahattin Çınar, durumu emniyete bildirdi. Bölgeye 112 Acil ekipleri ile polis geldi. Yapılan inceleme ve araştırma sonunda cesedin evli ve iki çocuk babası TCDD’den emekli Necat Bircan’a ait olduğu belirlendi. Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından güvenlik şeridi çekildikten sonra yapılan araştırmada Necati Bircan’ın kolunda ve şakağında yara izine rastlandı. Nöbetçi Savcının yaptığı incelemenin ardından Bircan’ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Bisikleti ile araziye atılan şişeleri topladığı öğrenilen Necat Bircan’ın Ankara’dan Kars’a giden Doğu Ekspresi’nin çarpması sonucu yaşamını yitirdiği üzerinde durulurken, olayla ilgli başlatılan soruşturma sürüyor.

demiryolu-emeklisi-raylarin-kenarinda-olu-bulundu

Kaynak : HaberFX

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.