ESTRAM güvenlik görevlileri sorunlarının görülmesini istiyorESTRAM güvenlik görevlileri sorunlarının görülmesini istiyor
Sakarya Gazetesine ulaşan ESTRAM güvenlik görevlileri yaşadıkları sorunları dile getirdiler. Kışın ayrı, yazın ayrı sorluklar yaşadıklarını belirten güvenlik görevlileri, yetkililerin sıkıntılarını gidermesin istiyor. Güvenlik görevlileri yaşadıkları sıkıntıları kısaca şöyle dile getirdiler, “Bizler kışın ayrı bir zorlukta yazın ayrı bir zor şartlarda çalışmaktayız çalışma saatlerimiz sabah 06:00 da başlayıp 15:00 da bitiyor. Gündüz vardiyasında 9 saat gece vardiyasında ise 15:00’da başlayıp yaklaşık 01:00’a doğru görevimiz bitiyor.

Sadece 30 dakika olan mola hakkımızı 15 dakikaya indirerek hem lavabo hem yemek ihtiyacınızı karşılayın dediler. Kulübelerde oturmamızı yasakladılar ve estram depodaki arkadaşlarımıza da aynı şekilde nizamiyeye girmeleri yasak. Bu sorunlarımızın Büyükşehir belediyesi tarafından bilinmediği kanaatindeyiz. Yetkililerden sorunlarımızı görmelerini istiyoruz.

estram

Kaynak : www.eskisehirgundem.com

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.