Minikler Antalya Raylı Sistemi Ziyaret EttiMinikler Antalya Raylı Sistemi Ziyaret Etti : Antalya Büyükşehir Belediyesi Hafif Raylı Sistem Merkezi’ni ziyaret eden Döşemealtı Sinem Koleji’nin 4-6 yaş arasındaki minik öğrencileri yetkililerden sistem hakkında bilgi aldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hafif Raylı Sistem Merkezi’ni ziyaret eden Döşemealtı Sinem Koleji’nin 4-6 yaş arasındaki minik öğrencileri yetkililerden sistem hakkında bilgi aldı.

Öğrenciler, öğretmenleri ve yetkililer eşliğinde merkezi gezerek, atölye binası, depolama alanı ve GPS kontrol merkezlerini yerinde inceledi. Daha sonra eğitim salonuna çıkan minik ziyaretçiler Türkiye’de raylı sistemin kuruluşu, Antalya Hafif Raylı Sistemi’nin genel özellikleri ve tramvayda uyulması gereken kuralları içeren bir sinevizyon izledi.

Minikler, GPS odasından hatta yolculuk yapan tüm vatmanlara telsiz anonsu ile “iyi yolculuklar” diledi. Vatmanlar da öğrencilere teşekkür anonsu ile cevap verdi. Kolej öğrencileri son olarak depo sahası içerisindeki tramvayla mini bir gezi yaptı.

antalya_rayli_sistem

Kaynak : İHA

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.