Yht Hattında Hurda Toplarken Akıma Kapılıp öldü | Kocaeli (Video)Yht Hattında Hurda Toplarken Akıma Kapılıp öldü
KOCAELİ’nin Kartepe İlçesi Maşukiye semtinde, Yüksek Hızlı Tren hattı inşaat alanında hurda toplayan 42 yaşındaki Osman Çakal, elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

Kartepe İlçesi’nde YHT hattında çalışan işçiler sabah işe geldiklerinde hat üzerinde yerde yatan bir kişiyi gördü. Yanına gidince yerde yatan kişinin öldüğünü tespit eden işçiler, cesedin hemen yanında da üzerinde enerji olan elektrik teli bulunduğunu gördüler. Olay yerine çağrılan polisin yaptığı incelemede; ölen kişinin Kartepe İlçesi’nde oturan 42 yaşındaki Osman Çakal olduğu belirlendi. Sağlık ekipleri, Çakal’ın elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdiğini tespit etti.

Osman Çakal’ın cesedi Asri Mezarlık morguna kaldırılırken, ölümü ile ilgili soruşturmaya da başlandığı bildirildi.

yht-hattinda-hurda-toplarken-akima-kapilip-oldu

Kaynak : www.haberfx.net

 

Reklamlar2 Comments

  1. siz bu adamın kim olduğunu nasıl biri olduğunu bilseydiniz oturup ağlardınız.okullara gidip çocukları sevindiren onlara yiyeck içeçek götüren,oraya rayları söküp kabloları tplayanlara.yazık değilmi devletin malını çalıyorsunuz diye onları uyaran.yaşlı teyzelerin pazar çantalarını alıp evlerine kadar götüren.üstündeki bir elbiseyi muhtaç olan bir kimseye hiç düşünmeden veren.babasını mezarına hergün gidip dua eden onun mezarında bekleyen,anlatılması mümkün olmayan bir insandı soruyorum şimdi önyargıyla haber yapıp konuşan insanlar biz bu dünyada ne kadar insanız.öbür tarafa ne amel götüreceğiz.

  2. siz bu adamın kim olduğunu nasıl biri olduğunu bilseydiniz oturup ağlardınız.okullara gidip çocukları sevindiren onlara yiyeck içeçek götüren,oraya rayları söküp kabloları tplayanlara.yazık değilmi devletin malını çalıyorsunuz diye onları uyaran.yaşlı teyzelerin pazar çantalarını alıp evlerine kadar götüren.üstündeki bir elbiseyi muhtaç olan bir kimseye hiç düşünmeden veren.babasını mezarına hergün gidip dua eden onun mezarında bekleyen,anlatılması mümkün olmayan bir insandı soruyorum şimdi önyargıyla haber yapıp konuşan insanlar biz bu dünyada ne kadar insanız.öbür tarafa ne amel götüreceğiz.bırakında rahat uyusun.

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.