TCDD’den yavaşa cevap geldiTCDD’den yavaşa cevap geldi
Polatlı Belediyesi karşısında bulunan TCDD hemzemin geçidin düzenlenmesi için TCDD Genel Müdürlüğüne mektup yazan Mahir Yavaş’a TCDD genel müdürlüğünden cevap geldi.

Yavaş açıklamasında şunları söyledi: “Yazılarımı DDY Genel Müdürüne iletiyor, yanıt alamıyordum .İletilerim Genel müdür Süleyman beyden Yol dairesi başkanı Selahattin Sivrikaya ya gönderilmiş. Defalarca sekreterine not bıraktım, cep telefonuna mesaj çektim fakat geri dönüş olmamıştı. Nihayet DDY Yol dairesi başkanının sekreteri Selahattin Sivrikaya Beyin aradığını söyledi. Selahattin bey öncelikle geri dönüş için geç kaldığı için özür diledi, Devamlı Toplantılarının olduğunu iletilerine bakamadığını, hemzemin geçidin yapıldığını sandığını, şimdi tekrar müteahhit firma ile görüşerek hemzemin geçit için lastik siparişi verdiğini, bir ay içerisinde lastiklerin döşeneceğini söyledi.

Demir yolu kenarındaki sökülen raylar çürüyor, ne olacak sorusuna; ‘Arkadaşlar Polatlı’ya geldiğinde sizle görüşecekler her konu hakkında bilgilendirecekler.’dedi.” şeklinde konuştu. Yavaş şimdi lastikleri bekliyor.

tcddden-yavasa-cevap-geldi

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.