Başbakan Erdoğandan 3. köprü eleştirilerine sert cevapBaşbakan Erdoğandan 3. köprü eleştirilerine sert cevap :Ak Parti Ankara İl Başkanlığı’nın İftar Yemeğine Katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’a yapılacak olan 3. köprüye yönelik eleştirilere sert cevap verdi. Bazı kesimlerin 3. köprünün yapılmaması için elinden gelen gayreti gösterdiğini belirten Erdoğan, “Bizim onları dinleyecek halimiz de yok. Tabi biz 3. köprüyü de yapacağız” dedi.

Macaristan’daki Budapeşte şehrinin ortasından geçen Tuna Nehri üzerinde 8 tane köprü bulunduğunu belirten Erdoğan, 3. köprüye karşı çıkanlar için “Bunlar dünyadan bir haberler” dedi.

  1. köprü ile birlikte 2 tane de boğazın altından geçen bir raylı sistem yaptıklarını, 29 Ekim’de bu raylı sistemin açılışını yapacaklarını ifade eden Erdoğan, “2015’te de çift tüp, yine denizin altından otomobillerin gidip geldiği, onu yapıyoruz. 2015’te de onu açacağız. Bizim yaptıklarımıza, ulaştıklarımıza bunların hayalleri bile ulaşamaz, bizim farkımız bu” şeklinde konuştu.

“Şimdi ben tabi Kanal İstanbul diyorum, adamın havsalası almıyor, almaz” diyen Erdoğan, “İlk söyledikleri şey ‘nasıl yapacaksınız?’ Yahu yapacağız merak etme. Yaptığımızda da bunu göreceksin, yeter ki sabırlı ol” dedi.

  1. köprüye karşı çıkanların 1. köprüye ve 2. köprüye de karşı çıktıklarını, fakat yapıldıktan sonra bu köprüleri kullandıklarını söyleyen Erdoğan, “Ee hadi kullanmayın o köprüleri, sandalla gidip gelin. Siz köprüleri istemiyordunuz onunla gidip gelebilirsiniz” diyerek tepki gösterdi.

Başbakan-Erdogandan-3. kopru-elestirilerine-sert-cevap

Kaynak : www.beyazgazete.com

Reklamlar2 Comments

  1. SN.BAŞBAKANIM;BİZ POYRAZKÖYLÜLER İMAR İSTİYORUZ 3. DÖNEMİNİZDE 3.KÖPRÜ TEMELİYLE BİRLİKTE İMAR VERECEĞİNİZİ UMUD ETMİŞTİK HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIK..GENÇLERİMİZ BOĞAZ TOKLUĞUNA BAŞKA İLÇELERDE KİRALARDA OTURUYORLAR DEDELERİNİZ ALMIŞ OLDUĞU TAPULU ARAZILARINE İMAR BEKLİYORLAR..3.DÖNEMİNİZ BİTECEK 3. TANE İLÇE YAPTINIZ AMA BİZLER ÜVEY EVLAT MÜAMELESİ GÖRMEKTEN BIKTIK..DEDELERİMİZİN ATATÜRK”TEN PARA VERİP ALMIŞ OLDUĞU ARAZİLERİMİZE YAŞAM HAKKI İÇİN İMAR İSTİYORUZ..NEDEN BİZ POYRAKÖYLÜLERE İMAR VERMİYORSUNUZ, BİR SEBEBİ Mİ VAR ??…SAYGILAR

  2. SN.BAŞBAKANIM;BİZ POYRAZKÖYLÜLER İMAR İSTİYORUZ 3. DÖNEMİNİZDE 3.KÖPRÜ TEMELİYLE BİRLİKTE İMAR VERECEĞİNİZİ UMUD ETMİŞTİK HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIK..GENÇLERİMİZ BOĞAZ TOKLUĞUNA BAŞKA İLÇELERDE KİRALARDA OTURUYORLAR DEDELERİNİZ ALMIŞ OLDUĞU TAPULU ARAZILARINE İMAR BEKLİYORLAR..3.DÖNEMİNİZ BİTECEK 3. TANE İLÇE YAPTINIZ AMA BİZLER ÜVEY EVLAT MÜAMELESİ GÖRMEKTEN BIKTIK..DEDELERİMİZİN ATATÜRK”TEN PARA VERİP ALMIŞ OLDUĞU ARAZİLERİMİZE YAŞAM HAKKI İÇİN İMAR İSTİYORUZ..NEDEN BİZ POYRAKÖYLÜLERE İMAR VERMİYORSUNUZ, BİR SEBEBİ Mİ VAR ??…SAYGILAR

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.