Emre Ray Demir yollarında daha etkin hizmet verecekEmre Ray Demir yollarında daha etkin hizmet verecek :Raylı sistemler, enerji, inşaat, ulaştırma ve haberleşme konularında 1994 yılından bu yana faaliyet gösteren Emre Ray, Hisarlar Grup tarafından üretilen ‘Demiryolu Hat Bakım Onarım AracıTURKAR EMERAdan 10 adet satın aldı. Araçlar, firmanın yürütmekte olduğu demir yolu projelerinde kullanılacak.

Türkiye’nin ilk yerli arazi aracının üreticisi olan Hisarlar Grup tarafından üretilen Türkiye’nin ilk yerli 4×4’ü TURKAR’ın yeni üst yapılı aracı ‘Demiryolu Hat Bakım Onarım Aracı’ EMERA, son olarak 1994 yılından bu yana raylı sistemler, enerji, inşaat, ulaştırma ve haberleşme ve konularında faaliyet gösteren Emre Ray’ın envanterine girdi. Firma, demir yolu projelerinde kullanmak üzere toplam 10 adet TURKAR EMERA 4×4 satın aldı. Demir yolu üst yapı, elektrifikasyon, sinyalizasyon ve haberleşme, hidroelektrik santralleri, enerji üretimi ve işletmesi, elektrik iletimi, dağıtımı, telekomünikasyon ve kablo şebekeleri, bina inşaatları ve alt yapı işleri konularında birçok projeyi hayata geçiren Emre Ray satın alınan araçları yürütmekte olduğu projelerde kullanacak.

TURKAR EMERA 4X4 DEMİR YOLLARININ HİZMETİNDE

Türkiye’nin ilk yerli 4×4’ü TURKAR’ın yeni üst yapılı aracı ‘Demiryolu Hat Bakım Onarım Aracı’ EMERA hem kara yolunda, hem de rayda gidebiliyor. Ekiplerin demir yollarındaki arızalara ve bakım ihtiyaçlarına kısa sürede yanıt verebilmesini sağlayan EMERA 4×4 en zorlu arazi ve iklim koşullarında dahi kullanılabiliyor ve gerektiğinde vagon çekici olarak da hizmet veriyor.

Her tür arazi ve iklim koşulunda hizmet verebilen TURKAR EMERA 4×4 özel aparatları sayesinde, çetin arazi koşullarında olduğu gibi demir yolunda da atak ve güvenli bir sürüş olanağı sunuyor. Saatte 30-40 kilometre hızla geri gitme özelliği de bulunan araç, bünyesinde bulunan ve vagonların fren sistemi için kullanılan özel hava sistemi sayesinde gerek önden, gerekse arkadan vagon çekmede büyük kolaylık sağlıyor. Ray üzerinde gidebilen 4×4 araç sayesinde, ihtiyaçlarını yurt dışından karşılayan kamu ve özel sektör kuruluşları artık yerli bir ürünü de güvenilir bir iş ortağı olarak kullanabilecek.

Emre Ray-Demir-yollarinda-daha-etkin-hizmet-verecek

Kaynak : www.haberortak.com

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.