Haydarpaşa Garında Vagon Yandı (Video)Haydarpaşa Garında Vagon Yandı
Haydarpaşa Garı’nda kullanılmayan bir trenin vagonu yandı. Alevler diğer vagonlara sıçramadan itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Haydarpaşa Garı’nda saat 04.30 sıralarında kullanılmayan bir tren vagonu henüz bilinmeyen bir nedenle yanmaya başladı. Yangını fark eden vatandaşlar durumu 110 itfaiye ile 155 polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevler içerisindeki vagonu kısa sürede söndürdü. Polis ve itfaiye yangının çıkış sebebini araştırıyor.

 

haydarpasa-garinda-vagon-yandi

Reklamlar1 Comment

  1. gar garlıktan çıkınca gar ve araçlar sahipsiz kaldı.saha kamerası yokmuydu..Vagonlar milli servet.yakanın canı çıksın.H.Paşa garında garip yetim boyunu nbükük bekleyen vagonlar başka bölgede kullanlamazmı?.ihtiyaç fazlasıysa satış yapılsın(restoran olur)ıskatlıksa heke ayrılsın.Yakında diğerleride yanabilir.Demiryolunda bari vagonları korumayı başarsınlar.Vagon olmazsa çeken araç neye yarar..Mutlaka 4,5,6,.bölgede ihtiyaç vardır..Tamirlikse Tüvasas.a sevk.yada piyasada tamiri..Bu vb işler üst yönetimin demiryolunu anlamadığı anlamına gelir.

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.