Heykeldeki asfaltlama çalışmaları sürücüleri çileden çıkardıHeykeldeki asfaltlama çalışmaları sürücüleri çileden çıkardı
Bursa’nın şehir merkezi olan Heykel’de tramvay hattının çalışmaları bitme noktasına gelirken yenilenen asfalt trafikte tıkanıklığa sebep oluyor.

Bursa şehrinin göbeği olarak bilinen Heykel’de süren asfaltlama çalışmaları sürücüleri çileden çıkardı.

T1 tramvay çalışmaları kapsamında yapılan asfalt yenileme çalışmalarının uzun sürmesi sürücülerden büyük tepki topluyor.

Altıparmak, Çarşamba ve Heykel güzergâhında Asfalt yenileme çalışmaları sebebiyle yaşanan trafik tıkanıklığı sürücülere isyan ettirdi.

Sabah işe gitmek için Atatürk Caddesi’ne çıkan vatandaşlar yoğun trafikle karşılaştı. Trafik akışının kontrollü şekilde sağlandığı caddede asfalt çalışmaları sırasında belli etaplar trafiğe kapatılacak. Trafik akışının alternatif güzergâhlara yönlendirilecek olması, otobüs, dolmuş, servis aracı gibi tüm toplu taşıma araçlarına binecek vatandaşları kara kara düşündürüyor.

Altıparmak ve Haşim İşcan Caddesi’ndeki trafiği de etkileyen çalışmaların hafta sonu Pazar günleri ve gece de yapılabileceğini belirten sürücüler, 5 dakikalık yolu 35 dakikada kat edemediklerini söyledi.

Kaynak : www.ilkehaberajansi.com.tr

Reklamlar