İhale İlanı : Geniş alan telsiz kaplama sistemi kurulması, gar ve istasyonlara sabit merkez telsizleri alımı işi (Afyonkarahisar-Goncalı, Karakuyu-Isparta-Burdur, Afyonkarahisar- Uşak hat kesimine)TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü
Geniş alan telsiz kaplama sistemi kurulması, gar ve istasyonlara sabit merkez telsizleri alımı işi (Afyonkarahisar-Goncalı, Karakuyu-Isparta-Burdur, Afyonkarahisar- Uşak hat kesimine)
İHALENİN KONUSU VE TEKLİF VERMEYE İLİŞKİN HUSUSLAR

Madde 1- İş sahibi idareye ilişkin bilgiler
1.1. İş sahibi idarenin:
a) Adı: TCDD. İşletmesi 7. Bölge Müd. AFYONKARAHİSAR
b) Adresi: Aliçetinkaya Mah. GAR- AFYONKARAHİSAR
c) Telefon numarası: 0 272 2137621/316
d) Faks numarası: 0 272 2141943
e) Elektronik posta adresi: www.tcdd.gov.tr (tcddihalekomisyonuafyon@mynet.com)
f) İlgili personelinin adı-soyadı/unvanı: Bülent GİDERELR- 7. Bölge Tesisler Müdürü
1.2. İstekliler, ihaleye ilişkin bilgileri yukarıdaki adres ve numaralardan görevli personelle irtibat kurmak suretiyle temin edebilirler.

Madde 2- İhale konusu işe ilişkin bilgiler
İhale konusu malın;
a) Adı: Afyonkarahisar-Goncalı, Karakuyu-Isparta-Burdur, Afyonkarahisar- Uşak hat kesimine geniş alan telsiz kaplama sistemi kurulması, gar ve istasyonlara sabit merkez telsizleri (Teknik şartnameye göre) alım işidir.
b) KİK kayıt no: 2013/86808
c) Miktarı ve türü: 2013 yılı planlı yatırımı- Telsiz sistemleri alınması- 7. Bölge Müdürlüğü mıntıkasında hat kesimine geniş alan telsiz kaplama sistemi kurulması ve 10 adet gar, istasyona sabit merkez telsizleri alım işidir.
d) Teslim edileceği yer: TCDD 7. Bölge Müdürlüğü mıntıkası Afyonkarahisar-Goncalı, Karakuyu-Isparta-Burdur, Afyonkarahisar- Uşak hat kesimi ve 10 adet gar, istasyon (Ayrıntısı ihale dokümanında belirtilmiştir.)
e) Diğer bilgiler: İhale konusu sistem ve malzemeler yüklenici tarafından, anahtar teslim olarak kurulumu yapılarak çalışır vaziyette teslim edilecektir.

Madde 3-İhaleye ilişkin bilgiler
İhaleye ilişkin bilgiler;
a) İhale usulü : Açık İhale Usulü
b) İhalenin yapılacağı adres : TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Aliçetinkaya Mah.
GAR/AFYONKARAHİSAR
c) İhale tarihi : 30/07/2013
d) İhale saati : 14/30
e) İhale komisyonu toplantı yeri: TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Eğitim ve Toplantı Salon uGAR/AFYONKARAHİSAR

tcdd59

TELSZİ SİST. ihale dökumanı-2013-86808

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.