Kardemirde Proje ToplantısıKardemirde Proje Toplantısı
Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları’ında (KARDEMİR) “Ray Profil Haddahanesi Tav Fırınında Yakıt Optimizasyonu Yapmak, Atık Isıdan Maksimum Yararlanmak Amacıyla Yeni Bir Reküperatör ile Ekonomizer Tasarımı ve Sisteme Entegrasyonunun Yapılması” projesi kapanış toplantısı yapılacak.

Fabrikanın yazılı açıklamasında, KARDEMİR, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) ile Karabük Üniversitesi iş birliğinde yürtülen projenin kapanış toplantısı ile tamamlanacağı belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

Üniversite – Sanayi işbirliği kapsamında Karabük Üniversitesi ile şirketimiz arasında yürütülen projelerden biri olan ve TÜBİTAK tarafından desteklenen Ray Profil Haddahanesi Tav Fırınında Yakıt Optimizasyonu Yapmak, Atık Isıdan Maksimum Yararlanmak Amacıyla Yeni Bir Reküperatör ile Ekonomizer Tasarımı ve Sisteme Entegrasyonunun Yapılması projesi başarı ile tamamlanmış olup, projenin kapanış toplantısı aşağıdaki program çerçevesinde yapılacaktır. Toplantı 10 Temmuz Çarşamba günü KARDEMİR Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda saat 14.00’da yapılacaktır. Toplantı’da proje tanıtımı, yetkililerin konuşması ve saha incelemesi yapılacaktır.

haddehane

Kaynak : haberciniz.biz

 

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.