Karsta yılan hikayesine dönen Lojistik Merkezinin yeri belli olduKarsta yılan hikayesine dönen Lojistik Merkezinin yeri belli oldu
Kars’ta yapılıp, yapılmaması yılan hikayesine dönen Lojistik Merkez’e Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım Kars ziyaretinde noktayı koydu.

AK Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Ahmet Arslan’ın yoğun gayret sarf ettiklerini belirten Bakan Binali Yıldırım, Karslılara Lojistik Merkezin yapılacağı yerin müjdesini de verdi.

Bakan Yıldırım’ın müjdesini verdiği Lojistik Merkez Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Bölgesinin olduğu yerde 500 dönümlük arazi üzerinde inşa edilecek.

Kars’ta bir takım çevrelerce sürekli gündeme getirilerek Erzurum’da yapılacağı ve Kars’ta yapılmasından vaz geçildiği yönünde çıkarılan söylentilere de son noktayı koyan Bakan Yıldırım, “Kars’ın Lojistik Merkezi ayrı Erzurum’da yapılan Lojistik Merkez ayrı. Lojistik Merkez kesinlikle Kars’a kurulacak. Yerini de milletvekillerimizle birlikte belirledik. Lojistik Merkez 500 dönümlük arazi üzerinde Organize ve Küçük Sanayi Sitesi bölgesinde yapılacak” dedi.

lojistik-merkezin-yeri-belli-oldu

Kaynak : yurthaber.mynet.com

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.