TCDD Konya Gar müdürlüğü emeklileri plaketle uğurlandıTCDD Konya Gar müdürlüğü emeklileri plaketle uğurlandı :Türkiye Devlet Demir Yolları(TCDD) Konya Gar’ında yıllardır hizmet veren ve bu yıl emekli olan 27 personele düzenlenen iftar yemeğinin ardından plaketleri takdim edildi.

TCDD Konya Gar Müdürlüğünce organize edilen iftar yemeği ve plaket töreni Augustus Hotel Gizle bahçe’de gerçekleştirildi. Programa Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, YHT Bölge Müdürü Abdurrahman Genç, TCDD 6. Bölge’yi temsilen Erdoğan Aydaş, Türk-İş Konya Temsilcisi Necati Kökat, Konya Gar Müdürü Yalçın Tekkalmaz ve bu yıl içinde emekli olan 27 personel ve yakınları katıldı.
Konya Gar Müdürü Yalçın Tekkalmaz “ Bugün burada Türkiye Cumhuriyeti Demir Yolları Konya Gar’ında uzun yıllardır emek veren personelimize plaket vermek için toplanmış bulunmaktayız. Emekli olan 27 personelimize bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden teşekkür ediyoruz. Yeni yaşamlarına da sağlık, mutluluk ve esenlikleri diliyoruz.”dedi

Türk-İş Konya Temsilcisi ve Demiryol-İş Konya Şube Başkanı Necati Kökat “ Burada görünen tablo birlik ve beraberliğin tablosudur. 27 personelimiz plaketlerini Bölge Müdürü ve müdürlerin ellerinden alıyorlar. Bu da onlara verilen önemi gösteriyor. Emekli olan tüm arkadaşlarımıza yeni yaşamlarında başarılar diliyorum” dedi.

Protokol konuşmaları ve İftar yemeğinin ardından plaket törenine geçildi. Emekli olan 27 Personele plaketleri protokol üyeleri tarafından verildi.

tcdd_konya_gar_mudurlugu_emeklileri_plaketle_ugurlandi

Kaynak : www.hakimiyet.com

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.