Tecer – Kangal Varyantı Deliktaş Tüneli Projesi Havalandırma ve yangın söndürme sistemi ihalesini kazanan Öz Mercan Elektrik firması ile sözleşme imzalandı

TCDD 4. Bölge Tecer – Kangal Varyantı Deliktaş Tüneli Projesi Havalandırma ve yangın söndürme sistemi ihalesini kazanan Öz Mercan Elektrik firması ile sözleşme imzalandı
T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) 4. Bölge Müdürlüğü’nce gerçekleştirilecek olan, “Tecer – Kangal Varyantı Deliktaş Tüneli Havalandırma ve Yangın Söndürme Sistemi” ihalesi sonuçlandı.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; ihaleyi 3.258.000 lira teklifi ile Öz Mercan Elektrik firması kazandı. Yaklaşık maliyeti 4.666.042,96 lira olan söz konusu ihaleyi kazanan firma ile 17 Mayıs 2013 tarihinde sözleşme imzalandı. (ŞB)

Kaynak : www.yatirimlar.com

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.