Tüdemsaş Emeklileri Yemekte Biraraya GeldiTüdemsaş Emeklileri Yemekte Biraraya Geldi
TÜDEMSAŞ’tan emekli olan personel için yemek verdi.
TÜDEMSAŞ Nuri Demirağ Sosyal Tesislerinde emeklilerin onuruna düzenlenen yemeğe, TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan, Ulaştırma Memur-Sen Sivas Şube Başkanı Ömer Vatankulu, Kamu-Sen İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, Türk Ulaşım – Sen Sivas Şube Başkanı Nurullah Albayrak katıldı.
Yemekte konuşan TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan “Emekli olan personelimizin iş tecrübesi ile birlikte gitmeleri şirketimiz adına üzücü. Her personelimizin kendine has özellikleri var. Bu bizim adımıza bir kayıptır. TÜDEMSAŞ için çok emekleri oldu, haklarını helal etsinler. TÜDEMSAŞ ailesi olarak biz haklarımızı helal ediyoruz. Emeklilerimiz şunu unutmasınlar ki, evlerimiz kendi evleri gibidir. Har zaman kapımız açık” dedi.
Ulaştırma Memur-Sen Sivas Şube Başkanı Ömer Vatankulu ve Kamu-Sen İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ yaptıkları konuşmada emeklilere verdikleri hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Yemek programının sonunda emeklilere verdikleri hizmetlerden dolayı plaket takdim edildi.

tudemsas-emeklileri

Kaynak : www.haberflash.com

Reklamlar1 Comment

  1. burası ve benzeri yerlede,kendi alanında kendini iyi getiştirmiş uzman kişiler çalışırken bunlardan yeteri kadar yararlanılmaz hatta övey evlet kabul edilir.Bu kişi teknik personelse kızağa alınır terfi ettirilmez hatta sürülmezse emekliye zorlanır..Uzmanlaşan personel kendi gayretiyle uzmanlaşır.Lakin yükselme,lojman,yurt dışı görevler ilgisiz yada torpilli kişilere yapılır..Emekli kişi iş yerini ziyaret etmez.Sebebi kırgındır,mahdur edilmiştir,çömezler başına amir edilmiştir..Fikirlerine değer verilmemiştir..Emekli olanlar herkes tarafından unutulur..yalan dünya

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.