Ulu Cadde Esnafı Recep Altepe’yi bekliyor | BursaUlu Cadde Esnafı Recep Altepe’yi bekliyor :Bursa’nın en eski caddesi olan Ulu Cadde’de T-1 tramvayının geçtiği yönde bulunan esnaflar dertleri büyük. Caddenin sağ tarafından geçecek olan tramvay esnafı şimdiden kara kara düşündürmeye başlamış.

Şehrin içerisindeki yolların yetersizliği ile büyük bir köyü andıran Bursa’nın en ünlü caddesi bugüne kadar çoğu kimsenin bilmediği “sessiz asfalt”a kavuştu.

Bursa, plansız kentleşmenin acılarını çeken iller sıralamasında sanırım birincilik kürsüsündedir.

Recep Altepe, bu şehre iyi niyetle bir şeyler katmaya çalışırken, yanıbaşında ki danışmanları kendisine ufuk katıcı bilgiler veremiyorlar mı acaba?

Neden derseniz, Ulu Cadde’den geçecek olan tramvay esnafı şimdiden düşünceye sevk etmiş durumda.

Şimdi, Ulu cadde esnafı T-1 Tramvayının meydana getireceği sıkıntılar tartışıyor.

Ak Parti Osmangazi ilçe Başkanı “Cihat Çini” kapılarının önünden geçecek olan tramvay’la ilgili esnafın sorunlarını dinledi mi acaba?

Buradan Sayın Başkan “Çini”ye çağrıda bulunmak istiyorum. Ulu Cadde esnafıyla konuşup tramvayın doğuracağı sıkıntıları Büyükşehir’e aktarması. Çini, böyle bir adım atarsa önümüzdeki yerek seçimlerde Ulu Cadde esnafını çayını, kahvesini sıcak ve samimi bir ortamda içmiş olur diye düşünüyorum.

Bursa’nın en eski caddesi olan Ulu Cadde’de T-1 tramvayının geçtiği yönde bulunan esnaflar dertleri büyük. Caddenin sağ tarafından geçecek olan tramvay esnafı şimdiden kara kara düşündürmeye başlamış.

Gelen müşteri aracını nereye park edecek, dükkanlara gelen tonlarca mal nasıl indirilecek, müşteri aldığı malı aracına yüklerken tramvay gelirse bekleyecek mi? diyorlar.

Bursa’nın marka caddesine sessiz asfalt kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa sanayisinin her türlü ihtiyacının karşılandığı Ulu cadde esnafının üzerine karabasan gibi çöken bu soruna acilen el atması gerekiyor.

Ulu Cadde Esnafi Recep Altepeyi bekliyor

Kaynak : www2.cafesiyaset.com

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.