Akaryakıt ve Madeni Yağ İkmal Tesisi , Yumuşak Su İkmal İstasyonu İle 20 Adet Patinaj Kum İkmal Tesisini kazanan firma belli olduTCDD Akaryakıt ve Madeni Yağ İkmal Tesisi , Yumuşak Su İkmal İstasyonu İle 20 Adet Patinaj Kum İkmal Tesisi Ece Tur – Elit Proje – Tema Proje ortak Projesi Yapım ihalesini girişimi kazandı

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce 28 Mart 2013 tarihinde teklifleri toplanan, “Demiryolu Araçları İçin, Atölye, Depo ve İstasyonlara 35 adet Akaryakıt ve Madeni Yağ İkmal Tesisi, Yumuşak Su İkmal İstasyonu ile 20 Adet Patinaj Kum İkmal Tesisinin Anahtar Teslimi Kurulması” ihalesinin sonucuyla ilgili TCDD Yönetim Kurulu onayı alaındı.

Yatırımlar Dergisi’nin, aldığı bilgiye göre; söz konusu ihaleyi 28.728.510 euro teklifi ile Ece Tur – Elit Proje – Tema Proje ortak girişimi kazandı.

Yasal sürecin dolmasından sonra ortak girişim grubu sözleşme için davet edilecek. Bilindiği gibi yaklaşık maliyeti 99.422.740,26 lira olarak belirlenen ihaleye teklif veren diğer firmalar şöyleydi.

 1. Atilla Doğan İnşaat
 2. Alfen İnşaat

 3. Eser – Kandaşoğlu – Silahtaroğlu Yolyapı

 4. Gülermak A.Ş. – YDA İnşaat

 5. Kolin İnşaat

 6. Maktaş A.Ş. – Alkan İnşaat – Mutlu İnşaat

 7. Nurol İnşaat

 8. Öztaş İnşaat

 9. Özaras Grup – İntekar Yapı

 10. Peker İnşaat

 11. Yenigün İnşaat – Erkem İnşaat

 12. Yüksel İnşaat

Ref.: Yatırımlar Dergisi 1141/22 Temmuz 2013 (ŞB)

Kaynak : www.yatirimlar.com

 

Reklamlar