Ankara Yüksek Hızlı Tren Ana Bakım Deposu Projesi İptal edilen müşavirlik ve kontrollük ihalesi için yeniden şartnameler hazırlanıyor

TCDD Ankara Yüksek Hızlı Tren Ana Bakım Deposu Projesi İptal edilen müşavirlik ve kontrollük ihalesi için yeniden şartnameler hazırlanıyor


T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü Demiryolu Yapım Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan, “Ankara Yüksek Hızlı Tren Ana Bakım Deposu Yapım İşinin Müşavirlik ve Kontrollük Danışmanlık Hizmeti” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; ön seçim son müracaat tarihi 06 Şubat 2013 günü saat 14:00 olarak ilan edildikten sonra iptal edilen ihale için yeniden şartnameler hazırlanıyor. Şartnamelerin hazırlanmasından ve gerekli onayların alınmasından sonra ihale için yeniden ön seçim ilanı yapılacak.

Dokümanlar ilanın yeniden Kamu İhale Kurumu (KİK) Bülteni’nde yayımlanmasından sonra bedeli karşılığında TCDD Genel Müdürlüğü’nden (Tel: 0312 309 05 15) mesai saatleri içerisinde temin edilebilecek.

Ref.: Yatırımlar Dergisi 1118 / 11 Şubat 2013 (ÖA)

Kaynak : www.yatirimlar.com


İlk yorum yapan olun

Yorumlar